سفارش انلاین 09189096705

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ایسیو ۲۰۶ دوگانه سوز جی ۳۵ – Ecu j35

۳

ایسیو ۲۰۶ دوگانه سوز جی ۳۵ (j35) :

ایسیو یا کامپیوتر خودرو قطعه‌ای بسیار مهم ، حساس و قیمت بالا می‌باشد که بسیاری از افراد لقب مغز ماشین را برای این قطعه به کار می‌برند . ایسیوها وظیفه مدیرت و هماهنگ کردن برخی قسمت‌های خودرو را بر عهده دارند .

یکی از بهترین و محبوب ترین ECUهای خودرو ۲۰۶ ، ایسیو جی ۳۵ است که در ایران دارای دو برند والئو و ایساکو می‌باشد . تاریخچه ایسیو جی ۳۵ به سال ۱۳۸۸ برمی‌گردد که برای اولین بار بر روی خودروهای ۲۰۶ فرانسوی نصب گردید که شامل مدل‌های تیپ ۵ ، تیپ ۶ ، V2 و V6 می‌شود .

ایسیو 206 دوگانه سوز جی 35

این مدل ایسیو بهبود یافته‌ی مدل قدیمی‌تر ساژن در ۲۰۶ می‌باشد که در نسخه سخت افزاری جی ۳۵ ، درایوها کاهش یافته و باعث بالا رفتن سرعت پردازش در آن شده است . ecu j 35 توسط رزین عایق بندی شده و مشکل آبخوردگی و نفوذ آب به داخل آن وجود ندارد .

از جمله ایرادات ایسیو ۲۰۶ دوگانه سوز جی ۳۵ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • خطای پمپ بنزین
  • خطای فن
  • خطای منفی سنسورها

این ecu به صورت آکبند و نو با برچسب شرکت ایساکو و نیز برند والئو اصل موجود می‌باشد . 

توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید و با متخصصین ما در تماس باشید :

مهندس موسیوند ۰۹۱۸۹۰۹۶۷۰۵

valeo j35

ایسیوهای ۲۰۶ دوگانه سوز جی ۳۵ ،در ابتدا به صورت خام و بدون برنامه هستند و لازم است قبل از نصب برروی خودرو ، برنامه ریزی شده و عملیات تعریف کلید برروی آنها انجام شود تا عملکرد درستی داشته باشند و قسمت‌های مربوط به ایموبلایزر و ضد سرقت بودن خودرو فعال شود .

محل نصب ایسیو ۲۰۶ داخل و سمت چپ محفظه‌ی موتور می‌باشد .

والئو جی 35 اصلی

برای عملیات نصب و یا تعمیر این قطعه مهم ، حتما به تعمیرگاه و مراکز مجاز مراجعه نموده و از متخصصین بخواهید عملیات نصب را برایتان انجام دهند . به هیچ وجه خود سرانه اقدام به تعویض و یا تعمیر ایسیوی خودرو ننمائید . زیرا اگر اشتباهی در هر یک از مراحل نصب صورت گیرد ، می‌تواند خسارات مالی و جانی برای خودرو و سرنشینان به دنبال داشته باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ” ایسیو پژو ۲۰۶ ” را مطالعه کنید!
قدم به قدم در کنار شما هستیم .

ایسیو 206 دوگانه سوز j35