سفارش انلاین 09189096705

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بلوک ای بی اس (ABS) پژو ۲۰۶

۲۰۲۰۰۲۱۸_۱۲۱۲۲۳-۱۰۲۴×۱۰۲۴

بلوک ای بی اس پژو۲۰۶ -mk70

“بلوک ای بی اس (ABS) پژو۲۰۶ -mk70 “در مدلهای تا سال ۱۳۹۱ بر روی خودروهای پژو ۲۰۶ فرانسوی نصب گردیده است . که برند ate این مدولاتور ساخت کشور المان میباشد و با مشخصه موتور چرخشی سبز رنگ قابل تشخیص است .

و مدلهای تولید شده جدید این مدولاتور ساخت کشور فلیپین میباشد . که در بازار موجود میباشد ومدل المانی این محصول بیشتر بصورت استوک اروپایی در بازار یافت میشود .

مشکلات رایج  بلوک ای بی اس چیست؟

مشگل عمده در این نوع بلوک به قفل شدن موتور چرخشی وهمچنین اب خوردگی قسمت یونیت ان برمیگردد . وبه سبب عمر بالای آن در ۲۰۶ های فرانسوی اکثرا دچار مشگل گردیده ونیاز به تعمیر وتعویض پیدا کرده اند .

شما میتوانید این مدولاتور را از مجموعه ما بصورت نو اکبند و یا استوک فرانسوی تهیه کنید همچنین امکان ارسال به صورت پمپ تک بدون یونیت و یا یونیت تک بدون پمپ محیا میباشد .

برای سفارش این محصول همین حالا کلیک کنید

بلوک  ABS پژو۲۰۶  mgh60

بلوک ABS ماندو به شماره فنی ik00380480 که بر ۲۰۶ بالاتر از مدل ۱۳۹۱ نصب گردیده است و دارای ارتباط شبکه میباشد . این نوع بلوک بر روی خودروی رانا نیز نصب گردیده است .

همچنین این شماره فنی قابل استفاده بر روی بلوک ای بی اس پراید به شماره فنی ۴۳۲۰۰c نیز میباشد .که در هر دو بلوک سخت افزار و نرم افزار مشابه یکدیگر میباشد این بلوک بصورت نو اکبند وهمچنین بصورت استوک در مجموعه absland موجود میباشد .

بلوک ای بی اس (ABS) پژو 206

برای سفارش این محصول همین حالا کلیک کنید

بلوک ای بی اس پژو ۲۰۶ mgh80

این بلوک بر روی ۲۰۶ های بالای مدل ۹۲ نصب گردیده است و نسبت به مدل mgh60 از موتور چرخشی و بلوک قویتری برخوردار میباشد که به ندرت خرابی از قسمت بلوک  ویا مسدودی و همچنین روغن ریزی از قسمت بلوک گزارش نشده است .

اما قسمت الکترونیکی گاها بر اثر شستشوی موتور دچار اب خوردگی وسولفاته زدن میشود . که موجب اتصالی مدار و از بین رفتن برد میگردد .

بلوک ای بی اس پژو ۲۰۶  mobis

واردات این بلوک توسط شرکت سازه پویش (موبیس) انجام پذیرفته است .پمپ مدولاتور این بلوک دارای کیفیت نسبتا خوبی میباشد و کمتر خرابی از ان گرازش گردیده است و بیشترین مشگل به یونیت الکترونیکی ان بر میگردد .

بلوک ای بی اس پژو 206  mobis

بلوک ای بی اس (ABS) پژو 206

شما عزیران میتوانید برای سفارش این محصولات همین حالا کلیک کنید

ویا با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۸۹۰۹۶۷۰۵ موسیوند.

لینک های مرتبط :

قیمت ایسیو J34 پژو ۲۰۶

دریچه گاز برقی ۲۰۶

ایسیو j34 Ecu نصب شده بر روی پژو ۲۰۶

ایسیو SSAT بنزینی با موتور TU5

 

طراحی ، مدیریت و سئو با ارتاکد