سفارش انلاین 09189096705

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ترمز ای بی اس abs پژو پارس

بلوک ای بی اس پژو

معرفی سیستم ترمز ای بی اس  abs پژو پارس :

مراحل معرفی ترمز ای بی اس abs پژو پارس به صورت کامل ابتدا به سراغ معرفی نحوه عملکرد سیستم ترمز ای بی اس میپردازیم :

نسل نوین ترمز ای بی اس پژو پارس

همان طور که میدانید خودرو پژو پارس را به عنوان یکی از محبوب ترین خودرو های ایرانی میشناسیم و دارای طرفداران بسیار زیادی نیز می باشد. این خودرو به عنوان یک سدان در بازار ایران بوده و انواع مختلفی دارد و موتور های گوناگونی بر روی آن نصب می شود. این خودرو دارای سیستم های پیشرفته ای همچون ترمز abs پژو پارس می باشد.

در حال حاضر فروشگاه های زیادی اقدام به فروش لوازم یدکی ترمز abs پژو پارس از روش های متنوع کرده اند. وجود این روش ها نیز سبب میشود تا مردم کشورمان برای خرید این محصولات راحتی بسیار بیشتری را داشته باشند.

برای خرید انواع قطعات داخلی خودرو پژو پارس همین حالا کلیک کنید

ترمز ای بی اس پارس چیست؟

ترمز ای بی اس پیشرفته پژو پارس

ترمز ای بی اس abs پارس در واقع با نام ترمز ضدقفل نیز در سراسر جهان شناخته می شود. در زمان قدیم هنگامی که بر روی جاده های لغزنده رانندگی می کردید فشردن ترمز با فشار شدید باعث قفل شدن ترمز می شد.

این فعالیت باعث بروز اتفاقات و حوادث ناگواری همچون تصادف های فوق سنگین می شد. اما امروزه با اختراع سیستم ترمز abs پژو پارس این مشکل به طور کامل حل شده است.

اجزای ترمز abs پژو پارس از یک سیستم پیشرفته تشکیل میشود مانند ( بلوک ای بی اس ABS _ یونیت ترمز ABS و…) که در شیب های سنگین و همچنین شرایطی که ذکر شد مانع از قفل شدن چرخ های یک خودرو می شود.

از این رو این سیستم ایمنی خودرو شما را نیز تا مقدار بسیار زیادی افزایش می دهد. در نظر داشته باشید استفاده از ترمز ای بی اس پارس در شرایط ناگوار سبب افزایش کنترل پذیری شما بر روی خودرو می شود.

برای آشنایی بیشتر با سیستم ترمز ای بی اس ABS  بر روی این لینک کلیک کنید

اجزای اصلی ترمز abs پارس کدامند؟

ترمز ای بی اس پارس نیز تشکیل شده از بخش های مختلفی است که در کنار هم قرار گرفتن تمامی این بخش ها سبب به وجود آمدن abs  می شود از این رو نیاز است تا حتما اطلاعاتی را در این باره بدانید تا در حین به وجود آمدن مشکلات مختلف عملکرد مثبت و خوبی را از خود نشان دهید.

سنسور سرعت :

یکی از بخش های اصلی ترمز abs پژو پارس می باشد که در نزدیکی محور چرخ ها نصب می شود. این بخش از ای بی اس پارس هر گونه تغییر سرعت ناگهانی را می تواند تشخیص دهد و به سیستم کنترل منتقل کند.

سوپاپ ها :

نیز یکی از بخش های اساسی ترمز ای بی اس پارس هستند چرا که در هر لوله ترمز یک سوپاپ وجود دارد. سوپاپ ها وابسته به شرایط موجود می توانند باز یا بسته باشند. اما در حالت دیگری از این بخش سوپاپ ها نقش کاهنده ترمز یا دفع کننده را دارند.

پمپ :

نیز یکی از بخش های اساسی ترمز abs پژو پارس می باشد. هنگامی که کاهش فشار ترمز از سوی سوپاپ انجام می گیرد نیاز به فشار مجدد می باشد که توسط پمپ انجام می شود.

کنترل کننده سیستم ترمز ای بی اس پارس نیز نقش بسیار مهمی را در این خودرو ایفا می کند. این سیستم در واقع دارای سه وظیفه می باشد. تجزیه و

تحلیل اطلاعات ارسال شده از سنسور ها، ناظر عملکرد اجزای مختلف، و ارسال دستورالعمل مورد نیاز از وظایف این بخش است.

چرا ای بی اس ABS بسیار مهم است؟

در نظر داشته باشید وجود این سیستم بروی خودرو ها بخصوص ترمز ای بی اس پژو پارس اهمیت بسیار زیادی را در این خودرو اجرا می کند.

هر چند برخی از افراد اقدام به قطع فیس ای بی اس خودرو خود می کنند که این فعالیت اشتباه است. اما در نظر داشته باشید شما با آشنایی کامل نسبت به این سیستم می توانید به راحتی از آن استفاده کنید و از بروز حوادث مختلف برای سرنشینان خودرو جلوگیری کنید.

در نظر داشته باشید جاده های لغزنده در کشور ما بسیار زیاد می باشد. از این رو حتما از خودرو هایی که دارای abs  هستند استفاده کنید.

نحوه تهیه و قیمت  لوازم یدکی ترمز abs پژو پارس :

در حال حاضر فروشگاه های زیادی هستند که اطلاعات مختلفی را در رابطه با سیستم ترمز abs پژو پارس ارائه می دهند. بررسی تمامی این اطلاعات می تواند شما را در هنگام استفاده از این سیستم راهنمایی کند.

فروشگاه ای بی اس لند نیز با داشتن سال ها تجربه اقدام به فروش  و ارائه اطلاعات در رابطه با محصولات خود کرده است. از این رو مردم کشورمان می توانند برای تهیه انواع لوازم یدکی به وب سایت فروشگاه مراجعه و نسبت به خرید اقدام کنند.

 میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر جهت اطلاع از قیمت و مشاوره ی رایگان خرید محصولات با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۸۹۰۹۶۷۰۵ موسیوند.

لینک مقالات و محصولات مرتبط :

فروش بلوک ترمز ای بی اس (ABS) خودروهای ایرانی

معرفی کامل ترمز ای بی اس ۲۰۶

بلوک ای بی اس ABS پژو 

بلوک ای بی اس (ABS)پراید 

یونیت و نودهای مالتی پلکس برای تمامی خودرو ها 

فروش انواع ایسیو ( ECU) برای تمامی خودرو ها