سفارش انلاین 09189096705

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ترمز ای بی اس ۲۰۶

بلوک ای بی اس ۲۰۶

معرفی ترمز ای بی اس (ABS ) پژو ۲۰۶ :

در این مقاله به معرفی ترمز ای بی اس (ABS) پژو ۲۰۶ و مشخصات فنی این خودرو میپردازیم .

ترمز ای بی اس 206اطلاعات فنی خودرو پژو ۲۰۶ :

خودرو پژو ۲۰۶ به عنوان یکی از محبوب ترین خودرو های بازار ایران شناخته می شود. این خودرو هاچبک بوده و دارای سری سدان به نام sd نیز می باشد.

خودرو پژو ۲۰۶ یکی از خودرو هایی است که در میان جوانان طرفداران بسیار زیادی را دارد. همچنین در حال حاضر این خودرو در دوسری تیپ ۵ و تیپ ۲ در کشورمان دیده می شود.

در حال حاضر شرکت های زیادی به تولید انواع قطعات یدکی خودرو پژو ۲۰۶ می پردازند. هر یک از این شرکت ها نیز روش های فروش مختلفی را برای راحتی مردم کشورمان ایجاد کرده اند.

وجود این روش ها سبب شده است تا مردم کشور ایران راحتی بیشتری برای خرید انواع قطعات این خودرو نیز داشته باشند.

برای مشاهده قیمت انواع قطعات یدکی خودرو پژو ۲۰۶ همین حالا کلیک کنید

بررسی کلی خودرو پژو ۲۰۶ :

خودرو ۲۰۶ در اوایل سال ۱۳۸۰ شمسی وارد بازار ایران شد و در شش تیپ مختلف نیز وجود داشت. این خودرو در سال ۱۳۹۱ به بعد در دو تیپ ۵ و ۲ تولید شد و امروزه نیز اغلب ۲۰۶ های ایرانی یکی از این دو تیپ هستند.

موتور خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از نوع تیو ۳ بوده و دارای حجمی ۱۴۰۰ سی سی می باشد. این خودرو می تواند ۷۵ اسب بخار قدرت و ۱۱۸ نیوتون متر گشتاور تولید کند.

در نظر داشته باشید اگر اهل سرعت هستید قطعا سری تیپ ۵ خودرو پژو ۲۰۶ برای شما راضی کننده تر می باشد.

در پژو ۲۰۶ از سیستم های پیشرفته امروزی استفاده نشده ولی می توان به برخی از امکانات ساده ای همچون abs اشاره داشت.

بررسی سیستم ترمز ای بی اس ۲۰۶ :

در سال های اخیر وجود سیستم ترمزabs در هر خودرو ضروری و بسیار مهم می باشد. در واقع این سیستم ترمز به سیستم ترمز ضدقفل معروف است و از چرخ های خودرو شما جلوگیری می کند.

هنگامی که با خودرو پژو ۲۰۶ رانندگی می کنید و در مسیر شیب دار هستید اگر ترمز کنید چرخ های شما قفل می شود. از این رو قفل شدن چرخ ها می تواند صدمات زیادی را به خودرو و حتی سبب ایجاد تصادف گردد. بدین ترتیب سیستم ترمزabs می تواند از تمامی حوادث ذکر شده با ضدقفل کردن چرخ ها جلوگیری کند.

برای آشنایی با قیمت تمامی بلوک ای بی اس ABS انواع خودرو های ایرانی و خارجی همین حالا کلیک کنید

ایسیو پژو ۲۰۶ و عملکرد کلی آن :

در واقع ایسیو یک کامپیوتر بهینه سازی شده است که در تمامی خودرو ها نصب میشود. ایسیو به معنای مرکز کنترل خودرو بوده و بخش های زیادی از خودرو را نیز هدایت می کند. همچنین به این قطعه واحد کنترل موتور نیز میگویند و آن را به عنوان مغز خودرو می شناسند.

چرا که بسیاری از دستورات اتوماتیک خودرو از سوی این بخش صادر می شود.

ایسیو j34 پژو ۲۰۶ یکی از انواع ایسیو ها بوده که اغلب در خودرو های پژو ۲۰۶ TU3 استفاده می شود.

 

در خودرو های اس دی نیز از ecuj35 استفاده می گردد.کاهش قدرت موتور، روشن شدن چراغ چک، جرقه نزدن سیلندر و … از علائم خرابی ایسیو خودرو شما می باشد.

برای آشنایی بیشتر قیمت انواع ایسیو Ecu همین حالا کلیک کنید

ایسیو پژو 206

ایربگ ۲۰۶ چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از مباحث اصلی خودرو ها قطعا ایمنی آن ها می باشد که بخش عمده ای از ایمنی را ایربگ تشکیل می دهد. در نظر داشته باشید ایربگ در واقع نوعی کیسه هوا است که در بخش شاگرد بر روی داشبورد نصب میشود. در بخش راننده نیز اغلب بر روی فرمان خودرو نصب می گردد.

ایربگ ها در هنگام تصادفات و حوادث از درون محفظه خود خارج می شوند و محافظ شما هستند. ایربگ به عنوان دومین سیستم ایمنی بسیار مهم پس از کمربند ها در خودرو شناخته می شود.

این سیستم دارای حسگر کنترل کننده بوده که در صورت تصادف شما این حسگر ها فعال و به سرعت باز می شوند. عملکرد این سیستم می تواند شما را از صدمات بزرگی همچون شکستگی اعضای بدن و آسیب به نخاع دور نگه دارد.

برای خرید انواع ایربگ و قاب ایربگ همین حالا کلیک کنید

ایربگ و قاب ایربگ

تهیه انواع لوازم یدکی خودرو ۲۰۶ :

همان طور که می دانید خودرو پژو ۲۰۶ علاوه بر ظاهر زیبا و چشمگیر خود دارای خرج های نسبتا زیادی نیز می باشد. بدین ترتیب باید همواره یک فروشگاه لوازم یدکی را بشناسید تا بتوانید خرید انواع بخش های مختلف خود را انجام دهید.

از این رو فروشگاه ما در سال های اخیر با هدف بهبود رسانی به بازار لوازم یدکی و درک مردم در شرایط اقتصادی نامناسب وارد بازار این محصول شده است تا

بتواند کمک بزرگی را به مردم کشورمان کرده باشد.

فروشگاه ما جهت گرفتن رضایت مردم کشور ایران کارشناسان مجربی را در اختیار دارد . این افراد در هنگام تماس تلفنی شما به تمامی سوالات شما در ارتباط با مشکلات خودرو و لوازم های مورد نیاز پاسخ خواهند داد.

شما عزیران میتوانید در سراسر کشور ایران که هستید امروزه برای تعمیر و تهیه انواع لوازم خودرو پژو ۲۰۶ به وب سایت ای بی اس لند  مراجعه کنید.

و یا با شماره ی ( ۰۹۱۸۹۰۹۶۷۰۵ | موسیوند ) تماس حاصل کنید

همچنین در وب سایت ما تنوع وسیعی از لوازم یدکی این خودرو وجود دارد. همچنین افرادی که دارای اطلاعات تکمیلی در رابطه با لوازم یدکی خودرو پژو ۲۰۶ نیستند اصلا نگران این موضوع نباشند.

لینک مقالات و محصولات مرتبط :

بلوک ای بی اس (ABS) پژو ۲۰۶

ایسیو (ECU) پژو ۲۰۶ 

دریچه گاز برقی ۲۰۶ تیپ ۲